کلنک زنی باغ ایرانی در سبزوار

باغ ایرانی با عنوان 'فدک' به مساحت 12 هکتار در حاشیه کمربندی جنوب توحید شهر سبزوار روز پنجشنبه کلنگ زنی شد. 
  شهردار سبزوار این باغ را شامل عمارتی در مرکز آن در دو طبقه با زیربنای یک هزار و 400 متر و مسیر کالسکه رانی در اطراف آن عنوان کرد و گفت: محورهای پیاده ، آبنماها ، فضای سبز با گیاهان مثمر انار و عناب ، 10 غرفه فروش محصولات سنتی در 250 متر مربع و پارکینگ از دیگر قسمت های این باغ هستند.

' حسین مقصودی 'با اظهار اینکه این باغ ایرانی در سه فاز تعریف شده زمان بهره برداری از فاز نخست آن را اردیبهشت سال 91 ذکر کرد وگفت: طبق برآورد انجام شده ایجاد این باغ ایرانی در مجموع 12 میلیارد ریال هزینه دارد.

معاون استاندار و فرماندار سبزوار هم در آیین کلنگ زنی باغ فدک که با حضور شماری از مسوولان شهرستان برگزار شد، گفت: شاهد تحولی در شهر سبزوار هستیم که با وجود برداشته شدن گامهای اولیه هنوز کافی نیست.

مهندس ' قاسم شعبانی' ابراز امیدواری کرد: با توان موجود در مجموعه مدیریت شهری ، وجود نیروهای انسانی متخصص و توانمند و با کمک شورای اسلامی شهر سبزوار ، شهردار این شهر طی یکسال به چشم انداز ترسیم شده برای ایجاد تحول در چهره شهر برسد.

منبع:ایرنا

/ 1 نظر / 12 بازدید
م

[رویا]اگه این رویا ها به تحقق بپیوندد خیلی خوب میشه ولی افسوس که سال ها طول می کشه که شاید دیگه ما اون موقع نباشیم.[ناراحت]